Hayırlı olsun İlker Yiğit
20-09-2021 - 12:14 | Son Güncelleme: 20-09-2021 13:04
Özel Yiğit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yeni şubesinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Diş Hekimi İlker Yiğit’in işletmeciliği yaptığı Merkezin açılışını da Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş yaptı.

Özel Yiğit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yeni şubesinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Diş Hekimi İlker Yiğit’in işletmeciliği yaptığı Merkezin açılışını da Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş yaptı. Merkezi İstanbul Caddesi’nde olan polikliniğin Selçuklu şubesi şu anda Konya’nın en modern ve donanımlı polikliniği olarak dikkat çekiyor.

Güçlü kadrosu ile hizmete açılan polikliniğin açılışına Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile parti il başkanları ve temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Dişçi koltuğundan hep korktuğunu söyleyen başkan Mustafa Kavuş’u ikna eden İlker Yiğit, kendisini dişçi koltuğuna oturtarak, polikliniğin ilk müşterisi yaptı.

TV dünyasının tanınmış ismi Süleyman Karaca’nın sunuculuğunu yaptığı açılışta İlker Yiğit konuklarıyla tek tek ilgilendi. Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Mustafa Kavuş ise ‘’İlker Yiğit Beyi şehrimize kazandırdığı poliklinik dolayısıyla tebrik ediyor, hayırlı kazançlar diliyorum’’ diye konuştu. Bizlerde yeni polikliğinin İlker Yiğit’e hayırlı olması temennisinde bulunuyoruz.

  • Beğen
YORUM YAZIN
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak